II MIEJSCE W TURNIEJU REAL DEAL LOW POINT

Na pierwszym zagranicznym turnieju niskopunktowym nasza drużyna odniosła wielki sukces. Po rewelacyjnych meczach elimnacyjnych zajęliśmy I miejsce w grupie A. Półfinał z Patriot (GER) również zakończyliśmy zwycięstwem i w meczu finałowym zmierzyliśmy się z drużyna Northwest Ballers z Kanady. Niestety tam musieliśmy uznać doświadczenie paraolimijskie oraz zgranie naszych przeciwników choć jak mówili po meczu zwycięstwo nie przyszło im łatwo i stracili sporo sił by wygrać mecz. Możemy być dumni z naszej drużyny Low_Point i na pewno będziemy próbować w kolejnych turniejach. Dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam wyjechać na europejskie boiska głównie firmom SKF i TECHNONICOL za zastrzyk finansowy oraz ITS za użyczenie pojazdów. Podziękowania również dla Trenera Bartka Zielskiego, które wpajał w nas wolę zwycięstwa i taktykę która zadziwiła inne drużyny. Mamy nadzieję że ten mega sukces przyciagnie inne firmy i będzie nam łatwiej podbijać Europę lub nawet inne kontynenty. Poniżej film z finału.