WYGRANA KADRY, ŚWIETNY POKAZ i SPADEK FOUR KINGS III

        To był bardzo rugbowy weekend. W Amsterdamie Reprezentacja Polski The Reds, w której wystąpiło trzech naszych zawodników T. Biduś, D.Rymer i B. Zielski grała w towarzyskim turnieju rugby. W Krakowie delegacja Four Kings rozegrała mecz pokazowy na dniach integracji „Zwyciężać mimo wszystko” u Anny Dymnej, a w Radomiu odbywały się rozgrywki drugiej ligi rugby na wózkach. Reprezentanci kraju pokazali, że poważnie myślą o zbliżających się Mistrzostwach Europy i pewnie wygrali wszystkie mecze zdobywając Puchar. W Krakowie było bardzo gorąco nie tylko na niebie, ale i na boisku. Warszawscy rugbiści dali świetny pokaz i otrzymali gromkie brawa od publiczności. Tu można przeczytać reportaż z wydarzeniaNiestety w Radomiu nie było już tak kolorowo, gdyż trzecia drużyna Four Kings przegrała po dogrywce w bardzo wyrównanym meczu o spadek z „przyjaciółmi” z Łodzi i kolejny turniej zagra w najniższej grupie rozgrywek.

        Nie obyło się bez niespodzianek i kontuzji. Z bardzo dobrej strony pokazali się nowy zawodnik królów – Piotr Wachol\, który zaledwie po kilku treningach pojechał na swoje pierwsze zawody. Pecha miało za to dwóch innych naszych zawodników – Marcin Gołębiewski złamał palec i czeka go 1,5 miesięczna przerwa, natomiast Patryk Bugaj bardzo stłukł dłoń i nabawił się wielu siniaków. Życzymy kolego szybkiego powrotu na boisko ze wskazaniem na Patryka, który za 2 tygodnie powinien być gotowy do wali o tytuł Mistrza Polski z pierwszą drużyną Czterech Króli. 

       A już za tydzień kolejne zmagania rugowe. W Katowicach w turnieju LOW POINT dla zawodników niskopunktowych udział weźmie reprezentacja warszawskiego klubu. Życzymy wygranej, a kibiców zapraszamy do śledzenia wyników na stronie turnieju.