BALIAN MISTRZEM, FOUR KINGS - V miejsce

W weekend odbyły się ostatnie zawody ligowe w tym sezonie. O Puchar PLRnW walczyło 8 najlepszych drużyn. W finale spotkały się Balian Team z Flying Wings. Po raz drugi z rzędu tytuł Mistrzowski wywalczyła drużyna z wielkopolski. Nasz team zajął 5 miejsce natomiast na pochwałę zasługuje dwoje naszych zawodników. Tomasz Witkowski został najlepszym zawodnikiem I ligi w kat. 1,0-1,5 pkt, a Izabela Sopalska drugi rok z rzędu otrzymała nagrodę MVP tym razem w najwyższej lidze. To naprawdę wielkie wyróżnienie i dobry prognostyk na kolejny sezon gdzie Four Kings postara się powalczyć o najwyższe miejsce. A tymczasem zapraszamy do Legionowa w dniach 17-18 października gdzie nasz klub powalczy z europejskimi drużynami o Puchar Mazovia Cup 2015.