II MIEJSCE FOUR KINGS NA TURNIEJU NISKOPUNKTOWCÓW

         W miniony weekend po raz trzeci w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice” odbył się towarzyski ogólnopolski turniej rugby na wózkach. W tym roku po raz pierwszy został rozegrany w formule „LOW POINT”, czyli dla zawodników o punktacji sprawnościowej od 0,5 do 1,5 pkt. Nie mogło wiec zabraknąć tam naszej drużyny, która w Polsce dominuje w tej kategorii mając u siebie 16 niskopunktowych zawodników w tym pięciu reprezentantów Polski. Tym razem szanse dostali troszkę słabsi (kadrowicze trenują przed Metro Cup 2013), ale w żadnym elemencie nie odstawali od najlepszych. Po zaciętych meczach Czterej Królowie zajęli II miejsce ustępując jedynie Sitting Bulls z Raciborza, która przyjechała w iście reprezentacyjnym składzie wzmacniając się dodatkowo zawodnikiem z Poznania. Bardzo dziękujemy wszystkim za dobra postawę, rewelacyjną atmosferę, a gospodarzom za sprawną organizację. Ufając ich zapowiedzi już za rok będziemy mieli szanse do rewanżu.

      A wszystkich miłośników rugby oraz kibiców naszej drużyny zapraszamy za tydzień do Radomia na drugi turniej ligowy gdzie warszawiacy zapowiadają walkę o tytuł mistrza Polski.