„FOUR KINGS” NA STADIONIE NARODOWYM

           To będzie bezprecedensowe wydarzenie. Po wypadku żaden z zawodników Klubu Four Kings z których większość to kibice piłki nożnej nawet nie marzył, że będzie mu dane zagrać kiedyś na najpiękniejszym obiekcie sportowym w Polsce – Stadionie Narodowym w Warszawie. Przy okazji organizowanego w dniu 29 września Maratonu Warszawskiego nasz Klub został poproszony o rozegranie meczu pokazowego na płycie stadionu. Tuż po zakończeniu biegowych zmagań o godz. 13.00 na płytę Narodowego wyjadą najlepsi rugbiści Four Kings Warszawa podzieleni na dwie drużyny i pokażą zgromadzonym widzom nasz przepiękny, widowiskowy i emocjonujący sport w 30 minutowym meczu pokazowym. Po meczu widzowie będą mieli okazję usiąść na rugbowe wózki i spróbować swych sił oraz porozmawiać z zawodnikami naszego klubu, wielokrotnymi Mistrzami Polski oraz Reprezentantami Polski na ME i MŚ. Na telebimach stadionu wyświetlone zostaną filmiki z życia i działalności Stowarzyszenia. Dodatkowo odbędzie się wiele imprez towarzyszących i pokazów. Mamy nadzieję, że nasi kibice oraz inni warszawiacy licznie stawią się na Stadionie Narodowym. Serdecznie Zapraszamy.

Zobacz program imprezy